Türkiye’nin, eğlence sektöründe
lokomotif şişme ürün üreticisi

Hakkımızda

1990'lı yılların başından bugüne...

1990’lı yılların başından bugüne kadar Şişme Ürünlerle öne gelmiş üretici ekip ile birlikteyiz.

En donanımlı ekibimiz Şişme Ürünleri en sağlam ve en güvenilir hale getirmek için yıllarını vermiş olan ekip Balonland bünyesinde olup sizler için en sağlam ve dayanıklı Şişme Oyun Parklarını yenilikleriyle sizlerle buluşturuyor. Yaptığımız ürünlerin her zaman arkasında olup 24 ay Balonland garantisi vermekteyiz. Şişme Oyun Parklarının birçok avantajı vardır. İstediğiniz Şişme Oyun Parklarında kolay kurulum olmaktadır. Şişme Oyun Parklarını sizlere ürünlerimizle birlikte şişrecek 220w elektrik ile çalışan kompresör de gönderiyoruz. Şişme Oyun Parkına bu kompresöre bağlayıp şişmeye bırakıyorsunuz ve ürününüzün büyüklüğüne göre 3-8 dakika içerisinde aktivitenize hazır oluyor.

Şişme Oyun Parklarının Avantajları

Şişme Oyun Parklarını kolay kurabildiğiniz gibi geri toplanması da çok kolay. Şişme Oyun Parkına bağlı olan kompresörün fişini çekmenizle birlikte en fazla 5 dakika içerisinde Şişme Oyun Parkının havası iniyor ve katlayıp Şişme Oyun Parkının büyüklüğüne göre arabanızın bagajına bile koyabilecek duruma getirebiliyorsunuz. Şişme Oyun Parkları tamamen Şişme olup herhangi bir bölgesinde metal, tahta, sert bir cisim bulunmadığından dolayı çok güvenlidir.

Balonland, Türkiye’nin eğlence sektöründe lokomotif görevi gören şehirlerinin başında gelen Antalya’dan tüm Türkiye’ye hizmet veren üretici bir firmadır. Reklam BalonlarıŞişme Oyun ParklarıŞişme Projeksiyon Perdesi, Şişme Havuz ve Deniz Ürünleri gibi sektörlerde hizmet vermektedir.

what buyers say

Customers Reviews