Alan Kapatma

Şişme Alan Kapatma Sistemleri genellikle kış aylarında daha çok tercih edilen tamamen şişme olarak tasarladığımız şişme grubundadır. Şişme Alan Kapatma Sistemi ile birçok alanda faaliyet gösterilebilinir. Bunlara başlıca örnek olarak Futbol sahası kapatma, tenis kortu kapatma, havuz kapatma, basketbol sahası kapatma, oyun alanı kapatma vb. alanlarda Şişme Alan Kapatmayı kullanabilir ve maliyeti diğer alan kapatma sistemlerine göre daha uygun olması nedeniyle Şişme Alan Kapatma daha çok tercih edilmektedir.

ŞİŞME ALAN KAPATMA SİSTEMLERİ NEDEN TERCİH EDİLİR?
  • Diğer Alan Kapatma Sistemlerine göre Şişme Alan Kapatma Sistemi neredeyse 3’te 1 fiyata yapılabilmektedir.
  • Şişme Alan Kapatma Sistemi kaldırılarak yaz aylarında üzeri açık bir şekilde kullanılabilir.
  • Şişme Alan Kapatma Sistemi yapı denetimi gerektirmez.
  • Şişme Alan Kapatma Sistemi tamamen şişme olduğundan herhangi bir inşaa söz konusu olmadığı için inşaat ruhsatı gerektirmez.
  • Şişme Alan Kapatma Sisteminin montaj süresi hava şartlarına göre 2 ile 5 gün arasında değişme gösterebilir.
  • Şişme Alan Kapatma Sisteminde gün ışığının % 80’ ini kullanabilirsiniz. Dolayısıyla gündüz aydınlatma sistemini kullanmanıza gerek kalmaz ve gündüz aydınlatma sistemi için elektrik harcaması ortadan kalkar.
  • Şişme Alan Kapatma Sisteminde içerideki hava sürekli takviye ile yenilendiğinden daha sağlıklı bir alan olanağı sağlar.

Kısacası Şişme Alan Kapatma Sistemi diğer kapatma sistemlerine göre daha kullanışlı ve daha ekonomiktir. Şişme Alan Kapatma Sistemi diğer alan kapatma sistemlerine göre daha çok tercih edilmesinin başta gelen sebepleri bunlardır. Şişme Alan Kapatma Sistemlerinin en başta gelen sebepleri bunlar olduğu için daha çok tercih edilir.